Naujiena: rankinių prenumerata!

Pristatome rankinių prenumeratos paslaugą: pakaks paspausti vieną kartą "prenumeruoti" ir sulauksi iki keturių skirtingų rankinių per mėnesį. Galėsi gauti vis kitą rankinę kiekvienam savaitgaliui! O gal norėsi pasilikti vieną visą laikotarpį? Rinktis tau, nes nuoma išlaisvina. Praplėsk savo aksesuarų spintą nieko naujo nepirkdama.

Kas yra rankinių prenumerata? 

Kurią rankinių kolekciją renkiesi?

✓ 1 mėnuo
✓ 4 rankinės
✓ Pakeitimas bet kuriuo metu
✓ Nemokami pristatymai ir grąžinimai
✓ Kolekcijoje: 5€ dienai rankinės
✓ 39€ 

✓ 1 mėnuo
✓ 4 rankinės
✓ Pakeitimas bet kuriuo metu
✓ Nemokami pristatymai ir grąžinimai
✓ Kolekcijoje: 5€ ir 9€ dienai rankinės
✓ 59€ 

✓ 1 mėnuo
✓ 4 rankinės
✓ Pakeitimas bet kuriuo metu
✓ Nemokami pristatymai ir grąžinimai
✓ Kolekcijoje: 5€, 9€ ir 14€ dienai rankinės
✓ 79€

Kaip veikia prenumerata?

Išsirink savo prenumeruojamą rankinių kolekciją, spausk "prenumeruoti" ir džiaukis pirmąją rankine. Nusibodo? Nori išbandyti kitą? Sugalvojai naują įvaizdį? Užklupo kitokia proga? Pakeisk ją kita! O po to vėl kita. Ir taip gali lengvai pakeisti net keturias rankines per mėnesį. Tiesiog išsirink, kurios nori pirmos, pranešk mums ir, jei rankinė laisva, atsiųsime tau ją per parą. 1 mygtuko paspaudimas = 4 rankinės per mėnesį.
Jei dar liko neiaiškių detalių, susisiek su mumis tau patogiu būdu. 

Kodėl prenumeruoti?

Bet kuri iš šių prenumeratų leis tau papildyti savo įvaizdį svarbiu aksesuaru ir nuolatos atrodyti kitaip.
Rankinių prenumerata naudokis, kai:
✓ nori "pasimatuoti" dizainerį
✓ nori paeksperimentuoti su savo stiliumi
✓ laukia daug progų 
✓ nuobodu
✓ net neabejojame, kad yra šimtai kitų priežasčių, kurias žinai tik tu.

Subalansuota fashionistoms, bet rekomenduotina visoms moterims. 

Patricija jau išbandė

"Nusprendžiau užsiprenumeruoti rankines mėnesiui todėl, kad laukė nemažai progų. Skirtingai atrodyti norisi nuolatos, stebinti save ir kitus. O nuoma atrakina šią galimybę!
Paspaudžiau UPGRADE kolekciją, išsirinkau pirmąją rankinę ir kitą dieną ji jau buvo pas mane. 

Pirmoji proga buvo labai įprasta vasarai - draugų vestuvės. Jose mano pasirinkta rankinė tapo geru pretekstu mane užkalbinti. Nes jos nepastebėti buvo neįmanoma! Vestuvės atšokau, susirinkau krūvą įspūdžių ir naujų pažinčių. Ir štai vėl darbo savaitė.

Trečiadienį turėjau vykti į komandiruotę. Tad jau antradienį rankose laikiau "Love Moschino" talpesnę, didesnę, bet nemažiau įspūdingą rankinę. Kadangi mano darbe daug susitikmų, labai svarbu palikti įspūdį ir būti įsimintai. Ryški rankinė be abejo prisidėjo prie to ir prie mano pasitikėjimo savimi. Komandiruotė check!

Trečią savaitgalį progos nebuvo. Bet gi vasara - lauko terasų sezonas. Be abejo eisiu susitikti su draugais. O prie tų ryškių kelnių kaip tik neturiu tinkamos rankinės...Tad nusprendžiau tiesiog pasilepinti. 

Mėnesiui einant į pabaigą suvokiau, kad dar neišnaudojau paskutiniojo rankinės pakeitimo. O draugė kaip tik paprašė patarimo, kuo rengtis krikštynoms. Ir žinote ką, aš pasidalinau savo paskutine prenumeratos rankine su ja ir išgelbėjau nuo papildomų išlaidų. Sharing is caring.

Tokia laisva senai nesijaučiau." 

▪️ RANKINĖ ĮGALINA TAVO ĮVAIZDĮ! ▪️ ▪️NUOMA IŠLAISVINA tavo STILIŲ! ▪️

TAUPAU PINIGUS▪️ EKSPERIMENTUOJU ▪️ IŠLAISVINU SAVO STILIŲ ▪️ GAUNU KOMPLIMENTŲ ▪️ TAUPAU VIETĄ SPINTOJE ▪️ VARTOJU ATSAKINGAI