1. IŠSIRINK BRAGBAG rankinę.
Išsirink laikotarpį, kuriam nori išsinuomoti ją. Mažiausiai - 2 dienos (siuntimas ir tavo šventė. Grąžinimui turėsi papildomą dieną).
Rankinę atsiųsime į tau artimiausią paštomatą. 

2. SUŽIBĖK!
Gavusi rankinę, pasipuošk ja šventėje, vakarėlyje ar tiesiog pasidžiauk dizainerio rankine įprastą dieną (taip, ir tu to verta). Džiaukis, šypsokis, jauskis savimi, nes nuoma išlaisvina.
P.S. nepamiršk to įamžinti nuotraukose

3. GRĄŽINK rankinę mums.
Kaip tai padaryti? Labai paprastai - tiesiog supakuok į tą pačią siuntimo dėžę ir, nunešusi į paštomatą, surink SMS žinute gautą grąžnimo kodą. Uždaryk dureles ir voila! 

___________

NUOMOS LAIKOTARPIS

Trumpiausias nuomos laikotarpis - 2 dienos. Grąžinti rankinę galęsi trečiąją dieną. Bet progų išsinuomoti būna įvairių: darbo kelionė, atostogos, draugės vestuvės užsienyje ir daug kitų. Tad dėl ilgesnio nei 5 dienos nuomos laikotarpio kreipkis asmeniškai - sutarsime mažesnę, nei įprasta, kainą. 😎

*galimi rezervacijos datų pakeitimai dėl kitokio OMNIVA darbo grafiko švenčių dienomis (pakeitimai tik tavo naudai). 

PRISTATYMAS

Rankinę pristatysime į tau artimiausią OMNIVA paštomatą. Jei norėtum gauti į kažkurį kitą, parašyk užsakymo prieraše. Paštomatų tinklas čia - išsirink. 

Į kainą įeina siuntimas pirmyn (tau) ir atgal (mums). 

GRĄŽINIMAS

Grąžinti paprasta, nes mes viskuo pasirūpinsime: pakuote, grąžinimo apmokėjimu, etikete, kodu.Tau tereikės supakuoti rankinę, bet kuriame OMNIVA paštomate surinkti SMS žinute gautą kodą ir uždaryti dureles. 

DRAUDIMAS

Labai prašome BRAGBAG rankinę saugoti kaip savo :) Tačiau suprantame, kad būna visko, ypač per pačias linksmiausias šventes. Todėl į rankinės nuomos kainą jau įskaičiavome bendrąjį draudimą, kuris padengia lengvus defektus. Jo kaina 3 Eur, nepriklausomai nuo rankinės modelio. Kokius defektus padengia šis draudimas ir kokie kitos padarytos žalos įkainiai rasi šiame dokumente.

UŽSAKYMO ATŠAUKIMAS

Ar gali atšaukti užsakymą, jei apsigalvojai? Taip, jei iki nuomos datos liko 5 d.d. Susisiek su mumis.