IDĖJA: Tikrai turime savo spintose daugiau daiktų, nei mums reikia kasdien. Mes siūlome juos įdarbinti. Turi rankinę, kurią retai nešioji? Išmesti ar atiduoti neleidžia širdis? Pasilikti neleidžia jos dėvėjimo statistika? Įdarbink rankinę!

KODĖL? Nuoma išlaisvina tiek nuomininkus, tiek nuomotojus! Juk ir sąžinė mažiau graužia, kad nedėvi, ir vyras nebepyksta, kad spintoje nėra vietos, ir piniginė laimingesnė, kad gauni ekstra pajamų nieko nedarydama.

KĄ? Mes jau pažįstame savo klientę ir jos poreikius. Pagal tai sudarėme kriterijus, kurie lemia rankinės tinkamumą Bragbag platformai. Pradinė rankinės kaina: nuo 100Eur iki... Spalva: tinka visos. Dydis: tinka visi (gali bandyti net su kuprine, nes gal kitai prireiks jos atostogoms). Būklė: nauja su etiketėmis/ beveik nauja/ naudota tik kelis kartus/ naudota daugiau nei kelis kartus, bet atrodo, kaip nauja. Prekinis ženklas: nesvarbu.

KAIP? Jei turi retai nešiojamą rankinę, kurios nesinori nei išmesti, nei atiduoti (o gal kada prireiks?), paskolink ją kitai! Atsiųsk ją mums, o mes jau pasirūpinsime tiek nuotraukomis, tiek žinios skleidimu. Pradžiai užpildyk žemiau esančią formą apie rankinę. Susisieksime ir paaiškinsime viską detaliau: rankinės draudimą, pelną, nuomos kainą,...