Nuoma išlaisvina

Kuo toliau, tuo dažniau aplinkoje girdime kalbas apie atsakingą vartojimą. Didieji prekiniai ženklai vis dažniau prisiima socialinę ir ekologinę atsakomybę, nes vartotojui tai pradeda vis labiau rūpėti. Pirkėjų įpročiai keičiasi - iš daiktų pirkimo į investavimą į patirtis. Tai neramina mados industriją, verčia susiimti ir prisitaikyti. Visi svarsto, kas toliau, bando išrasti naujus būdus, kaip dar galima parduoti savo produktą. Bet ar tikrai jį reikia parduoti? Ar tu tikrai turi pirkti? 

Mano ir kitų, apie ateitį galvojančių, akimis, protingiausias rytdienos sprendimas yra nuoma. Ir visi jos pliusai keliauja kliento naudai.

Nuoma išlaisvina nuo bereikalingų išlaidų, nuo daiktų pertekliaus spintoje, o svarbiausia - nuo nuobodulio! Taip gali sau leisti atrodyti ir jaustis vis kitaip ir nejausti sąžinės graužaties.

Pirkdama rankinę moteris dažniausiai renkasi  juodą, paprastą, prie visko derančią. Tuo tarpu nuomojantis galima sau leisti tokį įvaizdį, kuris yra drąsesnis, ryškesnis, įdomesnis. Nes nebūsi po to įpareigota rankinę nešioti nuolatos - ji neturi derėti prie visko! Aleliuja. Juk visos bent retkarčiais jaučiasi žaismingai ir nerūpestingai. O kitą dieną jau norisi atrodyti seksualiau ir moteriškiau. O štai, žiūrėkit, šiandien solidi nuotaika ir įpareigojantys susitikimai. Bet ne kasdien gali sau leisti susikurti tokį įvaizdį, kuris taikliai atitinka tavo savijautą ir paryškina nuotaiką. Nes... tiesiog neįmanoma nusipirkti visų pasaulio drabužių, auskarų, batelių, rankinių ir akinių. 

Bet juos galima išinuomoti! Leisk sau atrodyti taip, kaip jautiesi.