Kodėl tai darome?

Visi žinome ir jaučiame, kad dienai ir nuotaikai tinkantis įvaizdis, taikliai parinktas drabužis prideda pasitikėjimo savimi, natūraliai kilsteli galvą aukščiau ir įgalina žengti žingsnį tvirčiau. Be to, aplinkiniai mus pasitinka pagal išvaizdą, nepaneigsi, o pirmo įspūdžio antrąkart nepadarysi. Tad labai svarbu nusiųsti teisingą žinutę apie save nepažįstamųjų akims: juk įvaizdis - tai vizitinė kortelė.  

Mados srityje dirbu jau nemažai metų. Pradžioje teko nemažai pasaulio apkeliauti, o vėliau ir su lietuvių pirkimo įpročiais susipažinti. Visur mačiau tą patį - moteris tiek Brisbanėje (Australija), tiek Ukmergėje nori jaustis išskirtinė neišleisdama daug pinigų; nori sulaukti komplimentų, neįdėdama daug pastangų. Dažniausiai girdėdavau “man reikia suknelės, kuri tiktų ir į darbą ir į draugės gimtadienį”. Ir taip, tai racionalu ir praktiška. Palaikau tokį požiūrį, nes ir pati esu moteris - o visos mes esame labai gudrios!

“Kaip?” - nuolatos sukosi mintis, tačiau neketinau niekaip šios dilemos spręsti. Ir visai nesenai ištiko “eureka!” momentas - supratau, kad atsakymas yra DALINIMASIS. Mums nebūtina turėti daiktus, kad galėtume jais naudotis. Juk jau esame įpratę dalintis mašinomis, butais, žaidimų konsolėmis ir t.t. Labai daug ką šiandien gali išsinuomoti, pasinaudoti ir grąžinti. Kodėl to nepadarius ir su mada? Sakoma “jei gali nedainuoti - nedainuok”, tačiau šiuo atveju nesiimti idėjos įgyvendinimo negaliu.

Vienas iš didžiausių džiaugsmų, dirbant mados srityje, yra matyti savimi pasitikinčią, gražiai besijaučiančią ir besišypsančią moterį. Pasitikėjimas puošia ir traukia. Dėmesys ir komplimentai reikalingi kiekvienai ir kiekvienam. Paprasčiausias būdas jų sulaukti - patraukti aplinkinių akį išvaizdos detale. Ir tam nebūtina laukti raudonojo kilimo momento ar draugės vestuvių puotos. Rankinę išsinuomoti gali ir svarbiam verslo susitikimui, reikšmingam pasimatymui ar savaitgalio vakarėliui mieste! Bet kada, kai norėsis extra komplimentų.

BRAGBAG yra tarsi tavo aksesuarų spinta, iš kurios bet kada gali pasiimti reikalingą rankinę, o  po to padėti atgal.

BRAGBAG padeda sužibėti ir išsiskirti. BRAGBAG misija - dėmesys, tikslas - savimi pasitikinti moteris.

Tad kam pirkti, jei gali nuomotis?