Tavo vasaros įvaizdžio antraštė

Artėja išleistuvės, krikštynos, draugų vestuvės, gimtadieniai. Vasarą gausu švenčių, bent vienoje ir tau teks sudalyvauti. Ta proga internete gausu patarimų, kokią suknelę rinktis. Kadangi BRAGBAG neparduoda drabužių, gali būti rami  nesistengsiu nieko įsiūlyti, tik paganysime akis įkvėpimui. Galima patarti rinktis vieno ar kito tipo sukneles, tačiau mes esame visos tokios skirtingos. Vienos mėgstame gėlių raštus, kitos – nėrinius, trečios  griežtumą. Skiriasi mūsų figūros, charakteriai, įpročiai, prioritetai. Taip, yra tam tikros taisyklės, mados tendencijos, bet tikrai nėra vieno recepto, kaip teisingai” apsirengti  2019-ųjų vasaros  šventėms.

Šiandien pagrindinė dilema nėra iš kur gauti suknelę?”. Šiandien sunkiau išsirinkti iš gausybės. Kažkuri pirks dizainerio suknelę (juk po to visvien parduos Vinted). Kita kreipsis į siuvėją (juk Pinterest atitikmenis nėra taip lengva rasti realybėje). Puošniai ir labai stilingai galima apsirengti ir apsipirkus Zaroje. Aš, žinoma, skatinu nuomotis vieno karto progoms. Arba bent jau neinvestuoti per daug. Brangiau nereiškia gražiau.

Šiandien pradėjau rinkti aukštosios mados dizainerių darbų nuotraukas, nes norėjau sudėti tau albumą vasaros švenčių įvaizdžio įkvėpimui. Po to pamąsčiau  gal praktiškiau būtų sudėlioti vaizdus iš įperkamo ir lengvai pasiekiamo šaltinio. Štai mano favoritai asos.com, kurie gali padėti išsirinkti, nukreipti ar bent išsiaiškinti, ką tikrai atmesti. Juolab, kad šiandien jau turime Lietuvoje net ne vieną platformą, kurioje galima išsinuomoti iš čia parsiųstą suknelę ;)

Kas svarbiausia? KONCEPTUALUMAS. Visos įvaizdžio detalės turi turėti tą pačia antraštę.

SPALVA.

Galvodama apie spalvą, derink ją prie savo charakterio. Jei esi moteriška ir švelni - rinkis pastelę. Jei esi romantiška, gėlės tikrai tavo arkliukas. Garsiai juokauji ir daug šypsaisi? Turbūt geriausiai jausiesi apsirengusi ryškiomis spalvomis. Esi griežta? Solidi? Nebijok juodos spalvos net vasarą  galėsi ją “palengvinti” spalvingais aksesuarais. Būk savimi.
P.S. nepamiršk, pagalvoti, kaip atrodysi nuotraukose.

ILGIS. 

Suknelės ilgį siūlau derinti prie dviejų dalykų: amžiaus ir progos rimtumo. Klausimas šioje vietoje toks nori jaustis princese ar karaliene? 

AKSESUARAI.

Suknelė pati savaime nieko nesako. Tačiau visas įvaizdis ir tai, kaip suderintos detalės, demonstruoja tavo skonį. Bateliai, auskarai, šukuosena, rankinė  viskas turi nešti vieną ir tą pačią žinutę (kad ir kurią išsirinksi). Jei skaitai šį straipsnį, vadinasi jau žinai, kad nebūtina viską nusipirkti. Kuri rankinė iš šių tiks prie tavo šventės antraštės?


ŠYPSENA.

Svarbiausi aksesuarai  spindinčios akys ir šypsena. O jų nei išsinuomosi, nei nusipirksi.

Gražiausios merginos yra laimingos merginos”,   Audrey Hepburn.

nuotraukos: asos.com ir pinterest.com

6 komentarų

500 Mg[/url] Buy Amoxicillin odi.aqir.bragbag.lt.teb.xe http://mewkid.net/when-is-xuxlya/
atemudesa 2020 spalis 12
Amoxicillin[/url] Amoxicillin vtd.wlob.bragbag.lt.sxu.ge http://mewkid.net/when-is-xuxlya/
uleyadag 2020 spalis 12
Online[/url] Amoxicillin 500mg Capsules obq.pkrj.bragbag.lt.jya.lm http://mewkid.net/when-is-xuxlya/
izowirij 2020 spalis 12
500 Mg[/url] Buy Amoxicillin Online ntm.meyq.bragbag.lt.hnq.ec http://mewkid.net/when-is-xuxlya/
vaeiqumafibib 2020 spalis 12
Amoxicillin[/url] Amoxicillin On Line ssw.uyap.bragbag.lt.zdj.ou http://mewkid.net/when-is-xuxlya/
idusesaqi 2020 rugpjūtis 25
Online[/url] Amoxicillin axg.gpxu.bragbag.lt.jhb.wg http://mewkid.net/when-is-xuxlya/
iyacowakipup 2020 rugpjūtis 25

Komentuoti