Pirmieji 2020-ųjų pasirinkimai

Sveiki atvykę į lemtinguosius 2020-uosius! 

Na gerai, nebūtinai jie lemtingi, bet skamba tikrai fatališkai. 2020 - labai geras skaičius įsiminti kokią nors svarbią gyvenimo datą.

Bet šis įrašas ne apie tai. O apie rankines 😊

Žengdamos į naują etapą (pvz., naujus metus) norime ir pačios atsinaujinti, pradėti geresne savo versija. Jau ir apie pavasarį galima galvoti, planuoti. Atsinaujinti spintas ar bent pradėti dairytis į naujienas, planuoti garderobą. 

Kokias rankines įsigyti 2020-ųjų pavasariui? Štai 6 svarbiausi 2020-ųjų rankinių trendai, kuriuos matysime visur.

1. Norite neatsilikti nuo paskutiniųjų rankinių trendų? Visos tokią turi, o tu dar ne? Tuomet jau gali pradėti galvoti apie MICRO rankinę. Praėjusiais metais kai kurios ją jau pasimatavo, akys priprato, laikas MICRO rankinei užvaldyti gatves!
2. SUPERSIZE bag - visiškai priešingas trendas. Čia jau ne XL rankinė, o XXXXL! Tik nepririkraukite pilnos (kaip mes, moterys, mėgstam). Prie šio trendo rankinę nešantis vyras nepriklauso. 

3. Svarbiausia šių metų rankinės detalė - sagtis.  BUCKLE DOWN bag bus populiari tarp solidesnį ir griežtesnį stilių mėgstančių stilingų moterų.
4. Patogu ir madinga - SLING bag. Sunku pavadinti ją lietuviškai, bet įsivaizduokite šią rankinę kaip įstraižai nešiojamą. Taip jau nešiojome mažas rankines, dabar jos tampa didesnės, minkštesnės ir patogesnės. 
5. Pamenate BUCKET bag trendą? Mažieji kibiriukai. Šiemet madinga kita jų versija - DRAW BACK bag (sutraukiama rankinė). 
6. PINTA rankinė - artėjant šiltesniems orams bus privaloma! Elegantiška pintinė. 
P.S. BOXY bag - dėžutė lieka madinga. Nepadėkite giliai į spintą.

Išsirinkite vieną kasdienai. O visom kitom progom galėsite išsinuomoti. Būkite gudrios!

✏️Ermina

Nuotraukos: Pinterest.com

Komentuoti