Modern gentlewoman

Modern gentlewoman. Turbūt, jeigu pamėgintum paieškoti šios sąvokos internete, tavęs tikrai paklaustų: „Did you mean GENTLEMAN?“. Parodoksalu, nes mados pasaulyje ši sąvoka yra gana plačiai žinoma ir turi tam tikrus stiliaus kanonus. Viskas apie tai, kaip make it simple ir cool.
Kelnės su kantu, balti marškiniai, tiesaus kirpimo švarkas, laisvai krentančios palaidinės ir pora kedų (pageidautina baltų). Skamba kaip vyriško kostiumo ansambilis, bet tai tikrai ne apie tai. Tai apie įkvėpiančią, nesenstančią klasiką, kuri vis labiau įsigali moterų spintose, ją papildant ryškesnėmis detalėmis, tik jau atspindinčiomis moters asmenybę. Tai ne apie vartotojišką madą, o apie gebėjimą atrasti funkcionalų stilių, pasirenkant geresnės kokybės drabužius. Visa esmė slypi paprastume ir tame, kad savo spintą formuoji modernios klasikos pagrindu.
 Ir tik tu pati nusprendi, kiek tam esi pasiryžusi išleisti. Man savotiškai žavu, kad „modernia džentelmene“ gali būti bet kokio amžiaus, bet kokias pareigas užimanti moteris. Nes tam, kad susikurtum įvaizdį, tau nereikės išleisti tūkstančių, o dar geriau -  tau nereikės pirkti viso sezono must have‘ų. Stilinga? Be galo.  Ar sudėtinga visa tai įvaldyti? Nope. Kelios idėjos, kurios tave nukreips tinkama linkme.Kokios detalės taps kertiniu tavo kostiumo cinkeliu, spręsk pati – absoliučiai nesvarbu. Tai gali būti akiniai, auskarai, rankinė,skrybelė ar skarelė - bet kas, kas priverčia tave jaustis gerai. Bet – make it confident.

Įdomu tai, kad ši „vyriška“ mada buvo suformuota tikrai ne pastaraisiais metais. Dabar gana įprasta matyti moterį dėvint neliemenuotus drabužius, laisvas kelnes. Taip rengiamasi net esant BLACK TIE aprangos kodui. Tačiau stiliaus pradininkėmis arba ambasadorėmis galime laikyti tokias stiliaus ikonas kaip Jane Birkin, Katherine Hepbur ar Coco Chanel. Na, o dabar lėk į savo spintą, susirask dailias kelnes, oversized marškinėlius ir įsispirk į mylimiausius sportinius batelius – ir tu jau modern gentlewoman 😉.

✏️Patricija

 

Nuotraukos: vogue, pinterest, instagram.

1 komentaras

Aš vaikinas ir šito stiliaus užsimaniau… Puikiai aprašyta ir parinktos nuotraukos. Ačiū.

Domas 2019 liepa 10

Komentuoti