Oskarų vertos delninės

Greičiausiai šįryt darbuose visi turėjome ką aptarti ir apkalbėti - naktį buvo įteikti Oskarų apdovanojimai! Galima piktintis, galima ploti, galima diskutuoti apie nuopelnus ar kaip Rami Malek nuvirto nuo laiptų. Apdovanojimai ne tik įvertino geriausius praėjusių metų darbus, bet ir davė visam pasauliui naujų temų ir įkvėpimo.


Nesakau, kad neperskaičiau nugalėtojų sąrašo, nesakau, kad nepažiūrėjau padėkos kalbų. Bet iš karto po to, kai pasidžiaugiau “Bohemijos rapsodijos” sėkme, puoliau prie raudonojo kilimo nuotraukų. Visgi tai šventė ir akims. Reikia pripažinti, kad Oskarai yra tikriausias raudonojo kilimo renginys iš visų. Grammy’s svečiai dažniausiai nori šokiruoti ir ant raudonojo kilimo pasirodo kaip meno kūriniai. MTV apdovanojimuose žvaigždės gali pasirodyti ir su džinsais ar mėsos kostiumu. O čia tyras glamūras.

Kol visi aptarinėja subtilias elegantiškas Oskarų sukneles ir naująjį “bob” šukuosenos trendą, BRAGBAG, žinoma, žiūri į delnines. Taip, žvaigždės taip pat nešasi šį aksesuarą į aukščiausio lygio renginius. Nemanau, kad jos neturi, kur palikti savo banko kortelės ir namų raktų. Žvagždės (jų stilistai) supranta, kad rankinė yra svarbi detalė, kuri gali sustiprinti norimą įvaizdžio įspūdį.

Šiemet galima matyti labai aiškią tendenciją - dėžutės laimėjo raudonojo kilimo varžybas! Na ir pagaliau. BRGABAG labai tiki “box” tipo delnine. Ji  elegantiška - suteikia prabangos ir spindesio. Tuo pačiu ji ir griežta savo formomis - tai suteikia charakterio ir tvirtumo. Nuostabus pasirinkimas savimi pasitikinčiai moteriai.


nuotraukos: cosmopolitan.com

Kita tendencija aksesuarų pasaulyje - spalvų derinimas. Tobulas priderinimas ir kartais ne tik spalviškai. Pavyzdžiui, Jennifer Lopez, apsirengusi Tom Ford veidrodine suknele, rankose laikė ir veidrodinę rankinę. Vientisumas nuo kaklo iki pirštų galiukų.

nuotraukos: AFP/"Scanpix"

Apžiūrėjom, apkalbėjom, pasisėmėm įkvėpimo. Dabar galima eiti žiūrėti apdovanotųjų kūrinių, jei dar sąraše turite nematytų. Gal ne visi gilūs, bet visi labai gražūs. 

Komentuoti