Met Gala Camp'as

Jau apšnekėjote „Met Gala“ pokylio svečių įvaizdžius? Aš apžiūrinėju jau kelioliktą kartą ir vis dar jaučiuosi pasimetusi. Šiemet labai sunku palyginti ir įvertinti. Nes svečiai pasipuošė labai skirtingai, tarytum dalyvautų skirtinguose pokyliuose. Taip įvyko, nes šiemetinė tema suteikė labai daug erdvės nepataikyti.

Kiekvienais metais pirmąjį gegužės pirmadienį Metropoliteno muziejaus Kostiumų institutas rengia teminį pokylį „Met Gala“. Jis visada turi temą vakarienei, interjerui bei dress kodui ir ji dažniausiai sutampa su tuo pat metu muziejuje atidaroma paroda. 2019-ųjų „Met Gala“ tema – „Camp: Notes on Fashion“. Ir čia reikėtų didelio paaiškinimo, kad tai ne apie kempingą ar vasaros stovyklą.

Tačiau tai tegul daro kiti. Manoji sutrumpinta versija (stipriai per siaura): tema buvo įkvėpta Susan Sontag 1964-aisiais metais parašytos esė. Susan Sontag joje aukština dirbtinumą, tearališkumą ir daug kitų dalykų, kurie vėliau inspiravo naujo mados stiliaus atsiradimą, vyravusį 90aisiais-2000aisiais. Ir čia turi turėti labai gerą skonį, estetinį pajautimą, kad tinkamai įkūnytum CAMP. Deja, kai kurie svečiai tai sumaišė su KITŠ. O kiti tiesiog siekė “to break the internet”.

Kadangi tai ne suknelės, o kostiumai, ne gražuolės ir gražuoliai, o personažai, ir net kilimas ne raudonas, o rožinis, tiesiog apžiūrėkime svečių rankines. Jos ir vėl kai kuriems tapo svarbia įvaizdžio detale ir dažniausiai buvo tobulai pritaikytos prie kostiumo.

Gla 2019Met Gala 2019Met Gala 2019Met Gala 2019Met Gala 2019Met Gala 2019Met Gala 2019Met Gala 2019

O mano kostiumų favoritai, skoningai ir taikliai įkūnyję CAMP yra Ezra Miller ir Janelle Monae:

Ezra MillerJanelle Monáe

Beje, radau ir Mqcueen'o rankinę:

Norėtum ir tu tokios? Labai paprastai gali tokia pasipuošti, tiesiog click ->

 Nuotraukos: Vogue.com

Komentuoti