MADOS INFEKCIJOS 2019 SVEČIAI: vyrai su rankinėmis

Dar visai nesenai ši tendencija buvo matoma kažkur-visur-kitur. Bet štai praūžė MADOS INFEKCIJA 2019 ir pamatėme, kad jau ir Lietuvos vyrai pradeda nešioti rankines. Ir pagaliau rankines vyrai naudoja ne tik kompiuteriui ir užrašų knygutei nešiotis, o kaip stilių pastiprinantį elementą. Džiugu, kad tok mados renginys gali parodyti vienu žingsniu priekyje esančius Lietuvos stileivas. Juk čia susirenka drąsiausieji.

  nuotraukos 15min.lt

Nesiimu teisti gražu ar negražu. Tiesiog noriu pasidžiaugti, kad vis daugiau įvairovės gali atsirasti mūsų aplinkoje. Negražu  nenešiok, bet jei gražu – kuo toliau, tuo lietuviams drąsiau atrodyti kaip tik nori. Mane džiugina laisvė.

  nuotraukos 15min.lt

MADOS INFEKCIJAI esu dėkinga ne tik už Lietuvos dizainerių žinomumo didinimą ir skatinimą dirbti. Man labai patinka, kad Lietuvos fashionistos turi kur pasirodyti kaip stilingi svečiai: gali atskleisti savo kūrybiškumą, parodyti pasaulinių mados tendencijų žinias, tapti personažais. Tokios progos taip pat motyvuoja ir svečius. Lyginu tai su vaizdo klipais - jei jų nebūtų kur rodyti, niekas jų ir nekurtų (anksčiau Lietuvoje tai buvo ZTV, dabar Youtube).


Vyriškos rankinės nėra naujiena mados istorijoje. Monetų maišeliai XIV amžiuje, medžiaginiai hipių maišai, 90-ųjų bellybagai, dokumentų diplomatai, išsipūtusi delninė su kilpa vietoj rankenos, ikoniškoji rankinė ilga rankena permesta įstrižai krūtinės, hipsterio kuprinė – vyrai visada turėjo savo rankinę. Tiesiog ne ant raudonojo kilimo.

Kuri BRGABAG rankinė tiktų vyrui? 

O gal ant vyriško peties langviau įsivaizduoji kažkurią iš šių?

Nešamės rankinę visi ir visur!

Komentuoti